HAKKIMIZDA

 AKCA OSGB                        Çözüm Uzakta Değil…

AKCA OSGB,  20.06.2012 tarihinde çıkarılan ve 01.01.2013 tarihinde yürürlüğe giren 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği yasası ve yasa kapsamında çıkarılan yönetmelikler uyarınca işyerlerindeki risklerin belirlenmesi, gerekli önlemlerin alınması, koruyucu ekipmanların kullanılması ve ilgili eğitim çalışmalarının yapılması gibi konularda hizmet verir.
AKCA OSGB,  mevcut yasalar gereği; işyerinizin (ve/veya şubelerinizin) tehlike sınıfına, çalışan sayısına göre, ilgili mevzuat uyarınca iş güvenliği uzmanlığı, iş yeri hekimliği, acil durum eylem planları, risk analizi değerlendirmeleri  vb pekçok konuda firmanıza katkı sunar.
AKCA OSGB, çalışanlarınıza ve ekibinize yeni katılanlara temel iş sağlığı güvenliği eğitimlerini verir; işe ilk giriş muayenelerini yapar. İhtiyaç duyduğunuz her aşamada sizlere danışmanlık yapar.
AKCA OSGB, firmanıza ihtiyaç duyduğunuz zamanda uzman kadroları ile iş hukuku danışmanlığı hizmetini de ek ücretlendirme ile vermeye hazırdır.
AKCA OSGB, firmanızın gelişme, genişleme ve büyümesindeki hızlara ayak uyduran alt yapıya sahip şekilde kendini sürekli yenileyen bir anlayışa sahiptir.

Amacımız:

“İşletmenize Sıfır Risk ve Doğru kararlar ile                               

                                    Tam Güvenli bir iş ortamı hazırlamaktır.”